Wynik tylko dla dorosłych!

GLKS 8-0 GUKS Modliborzyce

Strzelcy:
Polnicki x3
Pawłekiewicz
Majdanik
Żaba
Pizoń
Kamiński

Takie mecze powinny być rozgrywane po 22, tylko dla dorosłych, całkowita demolka i zniszczenie. Kibice przyjezdnych mogliby wykrzyczeć, że zawodnicy Modliborzyc wracajcie na piechotę. Żadna kara w sumie bo mają niedaleko. Nasz atak jest w wybornej formie, trzy mecze i 17 strzelonych bramek. Kosmos. Może powinniśmy założyć sekcję hokejową? W każdym razie, kto nie był niech żałuje. Prezes już nerwowo przebiera nogami bo skąd tutaj brać pieniądze na premię? Mam dla niego podpowiedź, znany jest z tego, że w jego piwniczce znajdzie się co nie co ze swojkisch wyrobów, w sam raz na zbliżające się grillowanie w majówkę. Napisałem kilka zdań wcześniej "kosmos", jednak nie odlatujmy, bo za chwilę może okazać się, że ten i tamten na weselu, jeden ma gorączkę sobotniej nocy, inny katarek a kolejnego nie chce puścić dziewczyna, bo jadą oglądać dinozaury do Bałtowa. Nie ma składu i to my dostajemy baty.

Taka już jest nasza Seria A, trzeba ją zaakceptować z całym inwentarzem.